Make a Room Reservation at Solatium Apartments, Warsaw

Kwatery prywatne – Warszawa

Oferta Solatium kierowana jest do osób przyjeżdżających do Stolicy w celach biznesowych lub turystycznych. Proponujemy nowoczesne, komfortowe, zadbane kwatery prywatne w Warszawie. Zapewniamy maksimum prywatności i wygody, niskie ceny oraz doskonałą lokalizację.

Nasze apartamenty położone są w ścisłym centrum Warszawy. Z ich okien rozciąga się niepowtarzalny widok na Pałac kultury
i Nauki, a położenie na skrzyżowaniu dwóch linii metra umożliwia bezproblemowy dojazd do dowolnego miejsca w stolicy. Nasi Goście mają łatwy dostęp do największych atrakcji Warszawy, w tym do muzeów, teatrów, klubów i restauracji oraz do najbardziej znanych zabytków.

W pełni wyposażone kwatery prywatne zapewniają komfortowy wypoczynek. Są świeżo odremontowane, w pełni wyposażone oraz wyciszone – dla Państwa spokoju i dla zapewnienia ciszy w dzień oraz w nocy. Do dyspozycji Gości są zawsze świeże i pachnące ręczniki oraz pościel, a także gorąca kawa i herbata. Istnieje możliwość przyrządzania posiłków. Gwarantujemy wyższy komfort, więcej swobody i prywatności – a przy tym niższe ceny niż w standardzie hotelowym.

Do Państwa dyspozycji oddajemy apartamenty dwu i trzypokojowe, urządzone w stylu nowoczesnym lub klasycznym, z telewizją kablową, kuchnią i łazienką. Apartament trzypokojowy oprócz dwóch przytulnych sypialni, obejmuje również pokój dzienny, umożliwiający wypoczynek w komfortowych warunkach i zapewniający Gościom dodatkową przestrzeń.

Wynajem apartamentów możliwy jest 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego, a dla jeszcze większej wygody, do szybkiego składania rezerwacji online o dowolnej porze, poprzez prosty formularz dostępny na stronie. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.